Fundacja Veritas ogłasza pierwszy koncert z cyklu „Sounds Off Veritas”

28 kwietnia w przestrzeni Fundacji Veritas odbędzie się zamknięty koncert w ramach projektu „Sounds Off Veritas”. Wydarzenie zainauguruje serię koncertów, z których całkowity dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony będzie na pokrycie kosztów związanych z organizacją warsztatów muzycznych dla młodzieży.

Podczas wydarzenia wystąpi wyjątkowa Artystka ShataQS, która zaprezentuje swoje utwory. To wokalistka, która zaskakuje swoją oryginalnością i głębią przekazu. ShataQS serwuje swoim słuchaczom muzykę w strojeniu 432 Hz, co pozwala się zrelaksować i poczuć wewnętrzny spokój. Teksty nawiązują do trudnych doświadczeń z życia oraz dają nadzieję na lepsze jutro. ShataQS zdobyła uznanie publiczności dzięki swojemu wyjątkowemu stylowi i niepowtarzalnej osobowości.

Jako support na scenie pojawi się Łukasz Dembiński z solowym wykonaniem na handpanie. To artysta, który już od wielu lat fascynuje swoją muzyką i kreuje wyjątkowe brzmienia na tym niezwykłym instrumencie. Jego występ zapewni publiczności chwilę wytchnienia i pozwoli na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

W koncercie wezmą udział beneficjenci warsztatów muzycznych „Sounds Off Veritas”, którzy podczas zajęć rozwijają swoje umiejętności muzyczne. To dla nich niepowtarzalna okazja, by poznać na żywo Artystów, z którymi dzielą wspólną pasję.

Oprócz nich, na koncercie pojawi się także młodzież biorąca udział w projekcie „Zajawka na Życie”, którego celem jest wsparcie i wzmacnianie młodzieży w zdefiniowaniu ich własnej drogi życiowej.

Pierwszy koncert będzie uhonorowaniem dwumiesięcznej pracy młodzieży obu projektów. Kolejne koncerty będą okazją do nawiązania naturalnej więzi między beneficjentami, Artystami oraz publicznością. Zapraszamy do śledzenia kanałów społecznościowych Sounds Off Veritas oraz Fundacji Veritas.

X