Fundacja Veritas zaprasza na niezapomniany, darmowy koncert plenerowy z udziałem zespołu GAJA i Motorboats’a

Fundacja Veritas z radością ogłasza drugi muzyczny event z serii „Sounds Off Veritas”. Tym razem spotkamy się podczas koncertu plenerowego, który odbędzie się 23 czerwca 2023 roku o godzinie 18:00. Wydarzenie będzie miało miejsce w siedzibie Fundacji Veritas, położonej przy ulicy Skarbowców 23A, na terenie zielonym nad malowniczym stawem.

Gwiazdą wieczoru będzie wyjątkowy zespół GAJA, który wniósł do swojej twórczości ducha głębokiej ekologii. Ich muzyka, emanująca pięknem natury, połączy elementy folku i korzennej ballady, tworząc niepowtarzalne brzmienie. Marta Zinserling, utalentowana wokalistka i autorka tekstów, przekazuje swoje przesłanie o ochronie planety Ziemi poprzez harmonię dźwięków. Skład zespołu uzupełniają Piotrek Gil, Norbullo Kontrabacz oraz Dawid Wyczółkowski, którzy wprowadzają energię i pasję do każdego utworu.

Po głównym koncercie, swoją twórczość zaprezentuje Motorboats, solowy projekt muzyczny założony przez Kamila Maciasowicza. Jego muzyka, skupiająca się na chwytliwych melodiach i osobistych tekstach, porusza słuchaczy i inspiruje ich do refleksji nad własnymi przeżyciami. Muzyk uczestniczy w projekcie „Sounds Off Veritas” jako prowadzący warsztaty dla młodzieży.

Wstęp na koncert jest całkowicie darmowy, zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki i klimatycznych wieczorów na świeżym powietrzu. Będzie to wyjątkowa okazja do doświadczenia niezapomnianej atmosfery muzycznego święta.

Podczas koncertu zostanie również przeprowadzona zbiórka charytatywna na rzecz warsztatów muzycznych dla młodzieży „Sounds Off Veritas”. Dzięki tej inicjatywie, młodzi utalentowani będą mieli możliwość rozwijać swoje umiejętności muzyczne i wyrażać siebie poprzez sztukę dźwięku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na niezapomniany wieczór pełen emocji i pięknych dźwięków. Przybywajcie licznie i bawcie się razem z nami na koncercie plenerowym Fundacji Veritas!

Sounds Off Veritas w internecie:

Fundacja Veritas w internecie:

X